Чому дорівнює момент сили, якщо сила дорівнює 8Н, а плече дії сили 40см ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Лукин Никита.
Дано:
F=8H
d=40 см=0,4 м
Знайти:
М-?
М=F*d
М=8*0,4=3,2Н*м