Тіло масою 2 кг падає з певної висоти. Визначте, чому дорівнює висота з якоï падало тіло, якщо

швидкість в момент падіння на поверхню Землі 6 м/с. Користуючись законом збереження енергії, вважайте Eк0 = Еп (розв'язання з формулами) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Богданов Рабдан.

Закон збереження енергії говорить, що енергія не створюється і не знищується, а тільки перетворюється з одного виду в інший. У даному випадку потенціальна енергія згадується, коли маса піднімається на певну висоту від земної поверхні, а кінетична енергія згадується, коли тіло має швидкість.

За законом збереження енергії,

Еп = Eк

mgh = (1/2)mv^2

де m - маса тіла, g - прискорення вільного падіння, h - висота падіння тіла, v - швидкість падіння тіла.

Підставляємо дані:

2 * 9,81 * h = (1/2) * 2 * 6^2

19,62h = 36

h = 1,83 м

Отже, висота з якої падало тіло дорівнює 1,83 м.