ДОПОМОЖІТЬ ШВИДКО БУДЬ ЛАСКА ДАЮ 50 БАЛЛІВ З дано та розв‘язуванням 7. Скільки часу тривав

електроліз, якщо при силі струму 500 А на катоді виділилося 1,8 кг алюмінію?

Ответы на вопрос

Отвечает Иринка Иринка.

Ответ:

t=38709c

Объяснение:

Дано:

I=500A

m=1.8кг

t-?

Розв'язання:

m=kIt

t=m/kI

k-електрохімічний еквівалент алюмінію=0.093*10^(-6)

t=1.8/(0.093*10^(-6)*500)=38709c

Відповідь: 38709c.