З висоти 10м вільно падає кулька масою 200г. Яка швидкість кульки перед ударом об землю,


Ответы на вопрос

Отвечает Исабаев Руслан.

Ответ:

14 м/с

Объяснение:

Використовуючи формулу для вільного падіння:

h = (1/2)gt^2

де h - висота, g - прискорення вільного падіння (9.8 м/с²), t - час падіння.

Підставляємо відомі значення:

10 = (1/2) * 9.8 * t^2

Розв'язуємо рівняння відносно часу:

t^2 = 2 * 10 / 9.8

t = √(2 * 10 / 9.8) ≈ 1.43 сек

Тепер можемо знайти швидкість кульки перед ударом об землю:

v = gt

v = 9.8 * 1.43 ≈ 14 м/с