Сила струму в нагрівному елементі електричної праски становить 5А,а опір -40 Ом. Яка кількість

теплоти виділяється в нагрівному елементіза 5 хв?​

Ответы на вопрос

Отвечает Волосожар Влада.

Ответ:

Дано:

І=5 А;

R=40 Ом;

t=5 хв=5*60=300 сек.

Знайти Q.

Q=(I^2)*R*t=(5^2)*40*300=300*10^3 Дж=300 кДж.

Объяснение: