Під час проходження електричного струму через розчин мідного купоросу на катоді виділилося 155 мг

міді. Визнач, який заряд пройшов через розчин електроліту.​

Ответы на вопрос

Отвечает Книга Артьом.

Ответ:

Дано:

m=155 мг;

k=0,33 мг/Кл.

Виначити q.

m=k*q, звідси знаходимо заряд, який пройшов через розчин електроліту:

q=m/k=155/0,33=469,7 Кл.

Объяснение:

k-eлектрохімічний еквівалент міді, табличне значення.