ПЖЖ СРОЧНО!!!! Скільки часу працював електродвигун опором 20 Ом при силі струму в колі 15 А, якщо

витрачено 2, 7 МДж енергії? а) 10 сб) 1 годв) 100хв​

Ответы на вопрос

Отвечает Ramazanov Djafar.

Ответ:

Объяснение:

2 700 000Дж/ 15^2*20= 2 700 000/225*20 = 2 700 000/5 000 = 2 700/5= 540секунд= 9минут