Повітряна куля загальною масою 700 кг й об’ємом 800 м³ піднялася на висоту. Якою є густина повітря

на цій висоті?​

Ответы на вопрос

Отвечает Баранов Алексей.

Ответ: Щільність повітря на цій висоті становить близько 1,221 кг/м^3.

Объяснение:

Для вирішення завдання необхідно знати рівняння Архімеда:

F = p * g * V,

де F - сила Архімеда, g - прискорення сили тяжіння (близько 9,81 м/сек^2 на рівні моря), V - об'єм тіла, зануреного в рідину або газ, p - щільність.

Так як куля знаходиться в рівновазі, то вага кулі дорівнює силі Архімеда:

Fвеса = Fархімеда

m * g = p * g * V

Звідси отримуємо вираз для щільності:

щільність = m * g / Fвеса

Підставимо відомі значення:

p = 700 кг * 9,81 м/сек^2 / (700 кг * 9,81 м/сек^2 - 800 м^3 * 1,2 кг/м^3 * 9,81 м/сек^2)

щільність = 1,221 кг/м^3