Обчисліть площу прямокутного трикутника, катети якого дорівнюють 9 см і 12 см S-? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Костя.

Объяснение:

За формулою площі прямокутного трикутника S = 1/2 * ab , де а і b – катети прямокутного трикутника, маємо:

S = 1/2 * 9 * 12 = 108/2 = 54 ( см^2 )