Який об'єм мають стінки сталевого сейфа, якщо пустий сейф тисне на підлогу із силою 1170 Н?

РЕШИТЬ НАПИСАТЬ ДАНО ПОЛНОЕ РОЗВЯЗАННЯ І ВІДПОВІДЬ ЖЕЛАТЕЛЬНО В ЗОШИТЕ

Ответы на вопрос

Отвечает Анисимова Елизавета.

Ответ:P=mg=V*ro*g

Объяснение:

V=P/(ro*g) = 1170/(7800*10) м^3 = 0,015 м^3 = 15 дм^3 = 15 000 см^3

Отвечает Кулебакин Максим.

Ответ:

Дано: сила, якою тисне пустий сталевий сейф на підлогу - F = 1170 Н.

Щоб знайти об'єм стінок сейфа, необхідно знати масу сейфа та густину сталі, з якої виготовлений сейф. Але ця інформація не надана у завданні, тому ми не можемо точно відповісти на поставлене питання.

Також відомо, що стійкість сейфа залежить не тільки від його об'єму, але й від інших факторів, таких як товщина стінок, якість зварювання тощо. Отже, навіть якщо ми знайдемо об'єм стінок, це не дасть повної картини про міцність сейфа.

Отже, на даному етапі ми не можемо точно відповісти на поставлене питання.