Допоможіть, будь ласка Довжина одного плеча важеля 50 см, іншого - 10 см. На більше плече діє

сила 400 Н. Яку силу необхідно прикласти до меншого плеча, щоб важіль був у рівновазі?

Ответы на вопрос

Отвечает Матюшева Лолла.

Ответ:

Дано:      |

l1=50cm   |  l1*F1=l2*F2 ;    F2= l1*F1  =  50*400 =  2000H

l2=10cm   |                                l2                10

F1=400H  |

              |

 F2-?       | Відповідь: 2000Н.

Объяснение: