Якоб є потужність двигуна якщо за 5 хв він виконує роботу 14 кДж?​ БУДУ ОЧЕНЬ БЛАГОДАРЕН


Ответы на вопрос

Отвечает Старикова Алина.

Ответ:

Дано:

t=5 хв=5*60=300 сек;

А=14 кДж=14*10^3 Дж.

Знайти Р.

Р=А/t=14*10^3/300=46,67 Вт.

Объяснение: