Дуже терміново!!! Будь ласка, допоможіть !!! Рух тіла описують рівнянням х=10-t+0,25t^2. Запишіть

формулу залежності проекції швидкості руху тіла від часу Благаю допоможіть!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Судиловская Алёна.

Щоб знайти залежність проекції швидкості руху тіла від часу, візьмемо похідну від рівняння залежності позиції х за часом t:

v = dx/dt

dx/dt = -1 + 0.5t

Таким чином, формула залежності проекції швидкості руху тіла від часу буде:

v = -1 + 0.5t