6. За допомогою електроплити було нагріто приміщення. Струм який протикав по опіру дорівнював 2

А. За час 10 хв електроплита виділила енергію 3000 Дж. Знайти електричний опір ДАЮ 100 БАЛЛОВ СРОЧНО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Молданова Екатерина.

Ответ:Ми можемо використати закон Джоуля-Ленца, щоб знайти електричний опір:

Q = I^2*R*t

де Q - кількість виділеної енергії, I - сила струму, R - опір, t - час.

Поділимо цю формулу на I^2 і одержимо:

R = Q / (I^2 * t)

Підставимо відомі дані:

R = 3000 Дж / (2 А)^2 * 600 с = 0.25 Ом

Отже, електричний опір електроплити дорівнює 0.25 Ом.

Объяснение: