ДАМ 50 БАЛОВ[email protected] Яка робота виконується, коли вагонетка вагою 20 кН

переміщується на шляху 30 м і сила тертя становить 0,0040 ваги вагонетки? (Відповідь дати в Дж). (розпишіть дано, переведення одиниць, формула та відповідь)​

Ответы на вопрос

Отвечает Махорин Кирилл.

Дано:

Вага вагонетки (W) = 20 кН (кілоньютон)

Відстань переміщення (d) = 30 м (метр)

Сила тертя (Fт) = 0,0040 * W (ваги вагонетки)

Переведення одиниць:

1 кН = 1000 Н (ньютон)

Формула:

Робота (W) = сила (F) * відстань (d)

В даному випадку, робота (W) буде визначатись як робота сили тертя (Fт), оскільки саме вона виконує роботу при переміщенні вагонетки.

Робота (W) = Fт * d

Виразимо силу тертя (Fт) через вагу вагонетки (W):

Fт = 0,0040 * W

Підставимо значення сили тертя в формулу роботи:

W = (0,0040 * W) * d

Розв'яжемо рівняння:

W = 0,0040 * W * 30

Розділимо обидві частини на W:

1 = 0,0040 * 30

Обчислимо значення:

1 = 0,12

Отже, робота, яку виконується при переміщенні вагонетки, дорівнює 0,12 Дж (джоулів).