У магнітному полі з індукцією 0.4 Тл під кутом 30°до ліній магнітного поля розташований провідник

завдовжки 50 см по якому тече струм 1.5 А. Визначте яка сила Ампера діє на цей провідник

Ответы на вопрос

Отвечает Елфимчев Артур.

Ответ:

Объяснение:

F = 0.4*0.5*1.5 * sin 30° = 0.2*1.5 *0.86 = 0.3*0.86 = 0,258 А