19. (4 бали) Тіло масою 5 кг розташоване на горизонтальній площині. Тіло почало рухатися в напрямку

рівнодійної і, подолавши шлях 10 м, на- було швидкості руху 10 м/с. Визначте рівнодійну сил, що діють на тіло.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мишина Женя.

Ответ:

Щоб визначити рівнодійну сил, що діють на тіло, необхідно знати прискорення тіла. Прискорення можна обчислити за формулою: a = (Vf^2 - Vi^2) / (2 * d), де Vf - кінцева швидкість, Vi - початкова швидкість, d - шлях. У вашому випадку початкова швидкість дорівнює 0 м/с, тому прискорення дорівнює (10^2 - 0^2) / (2 * 10) = 5 м/с^2.

Тепер можна обчислити рівнодійну силу за формулою: F = m * a, де m - маса тіла. У вашому випадку F = 5 * 5 = 25 Н.

Отже, рівнодійна сил, що діють на тіло, дорівнює 25 Н.

Получено сообщение. Щоб визначити рівнодійну сил, що діють на тіло, необхідно знати прискорення тіла. Прискорення можна обчислити за формулою: a = (Vf^2 - Vi^2) / (2 * d), де Vf - кінцева швидкість, Vi - початкова швидкість, d - шлях. У вашому випадку початкова швидкість дорівнює 0 м/с, тому прискорення дорівнює (10^2 - 0^2) / (2 * 10) = 5 м/с^2. Тепер можна обчислити рівнодійну силу за формулою: F = m * a, де m - маса тіла. У вашому випадку F = 5 * 5 = 25 Н. Отже, рівнодійна сил, що діють на тіло, дорівнює 25 Н.

Объяснение: