Залізну плиту рівномірно піднімають на тросі зі швидкістю 0,5 м/с за допомогою пiдйомного механізму

потужністю 156 Вт. Визнач об'єм цієї плити. Густина заліза дорівнює 7800 кг/м²​

Ответы на вопрос

Отвечает Баграновская Даша.

Ответ:

0,004 м³

Объяснение:

υ=0,5 м/с;

P=156 Вт;

ρ=7800 кг/м³;

V    ?      V=m/ρ; P=F*υ=m*g*υ; m=P/(g*υ)=156/(10*0,5)=31,2 кг; V=31,2/7800=0,004 м³;