Електрична лампочка включена в мережу. Сила струму, який протікає через лампочку, дорівнює 1,57 А.

Чому дорівнює опір лампочки, якщо робота електричного струму в ній складає 194,09 Дж? За час роботи лампочки через поперечний переріз спіралі переноситься заряд 7,1 Кл.

Ответы на вопрос

Отвечает Дубинин Артемий.

Ответ:

4,24 Ом

Объяснение:

Дано:

I=2,55A

A=60,21Дж

q=5,8кл

R-?

A=12Rt

q=it

Отсюда t=q/I=5,8/2,55 2,27c

R=A/(I²*t)=60,21/(2,553 2,27)=4,24 ом