Молекуланың массасы 3 есе артса, қабырғасына түсіретін қысымы қалай өзгереді


Ответы на вопрос

Отвечает Алиева Диана.

Ответ:

Увеличится в 3 раза

Объяснение:

p1=(1/3)*n*mo*v²

p2=(1/3)*n*(3*mo)*v²=3*p1

p2=3*p1

=====================