яка кількість теплоти виділяється при повному згортанні 10 г пороху? Питома теплота згоряння пороху

3,8 МДж/кг

Ответы на вопрос

Отвечает Кийко Ярослав.

Ответ:

Объяснение:

Q=m*λ = 0.01*3.8*10^6 = 38*10^3 Джоулей = 38 кДж