Помоггитееее даю 15 баловвввввввввв 1.За який час можна нагріти 1,5 л води від 20 до 80 градусів

якщо через спіраль нагрівника опором 31,5Ом проходить струм 10А.....

Ответы на вопрос

Отвечает Яшина Алиса.
V=1.5*10^-3 м3     po=10^3 кг/м3     Δt=80-20=60°      R=31.5 Ом     I=10 A      c=4200 Дж/(кг*С)     т=?===I²*R*т=c*m*Δtm=po*Vт=c*po*V*Δt/(I²*R)=4200*10^3*1.5*10^-3*60/(10²*31.5)=1.2 c=============================================