Дві однаково провідні кульки із зарядами -5 нКл і +15 нКл торкнулись одна одної та розійшлись на

відстані 60 см . Визначте силу взаємодій кульок . Вважайте кульки точковими зарядами .

Ответы на вопрос

Отвечает Блиничкин Санёк.
Заряды после соприкосновения:
q₁=q₂=q=(-5+15)/2 нКл = 5 нКл = 5*10⁻⁹ Кл

Сила:
F=k*q²/r² = k*(q/r)² = 9*10⁹*(5*10⁻⁹/0,60)² = 4,4*10⁻⁷ Н = 0,44 мкН