За якою силою взаємодіють два заряди до 10нКл,розташовані на відстані 3 см один від одного?


Ответы на вопрос

Отвечает Березин Никита.

Ответ: 1 мН

Объяснение:

Дано :

q1 = q2 = q = 10 нКл = 10 * 10^-9 Кл

r = 3 см = 0,03 м

-------------------------------------------------------

F - ?

Решение :

F = ( kq1q2 )/r²

F = ( kq² )/r²

F = ( 9 * 10^9 ( 10 * 10^-9 )² )/0,03² = 1 * 10^-3 Н