Bізок масою 500 г переміщують по горизонтальни поверхні за допомогою пружини жорсткстю 40 H / м ,

при цьому видовження пружини дорівнює 2,5 см . З яким прискоренням рухаеться візок , якщо коефіцієнт опору рухов дорвню 0,1 ?

Ответы на вопрос

Отвечает Затеева Ульяна.

m*a=k*x-u*m*g   a=(k*x-u*m*g)/m=(40*0,025-0,1*0,5*10)/0,5=1 м/с2