З якою силою діє магнітне поле з індукцією 0,1Тл на провідник завдовжки 1 м по якому прохожить

струм 50А(sinL=1)

Ответы на вопрос

Отвечает Киреев Влад.

B=0.1 Тл    L=1 м    I=50 A    F=?

===

F=I*B*L*sinα=50*0.1*1*1=5 H

===================