Визнана тіло діють дві сили F1=80H, направлена вліво і F2= 30Hнаправлена вправо. Знайдіть рівно

дійну цих сил

Ответы на вопрос

Отвечает Овсянникова Дарья.

F1= 80 H

F2= -30 H

F=F1+F2=80+(-30)=50H