СРОЧНО!!! антенний коливальний контур радіоприймача має ємність 2,6 пФ та індуктивність 12 мкГн.

обчисліть довжину хвилі, на якій ведеться радіопередача.

Ответы на вопрос

Отвечает Инвоков Александр.
Виходячи з формули томсона T=2π  \sqrt{L*C}  
звідки с=λ / T  a  λ = с*T = c * 2π  \sqrt{L*C}  
λ=3*10⁸ * 2π \sqrt{12*10^-^6*2.6*10^-^1^2}  = 10.52 m