10. Який шлях пролетить тіло, що вільно падає, за перших 3 с? Вважати початкову швидкість рівною

нулю, прискорення вільного падіння 10 м/с2.

Ответы на вопрос

Отвечает Шириня Ангелина.

s=h=g*t^2/2=10*3^2/2=45 м