щоб вимити посуд, у посудину налили 4 л води за температури 12°С. скільки окропу потрібно додати в

посудину, щоб отримати воду температурою 50°С? Решите плиз, только через рівняння теплового балансу и формулу маси(р*V)​

Ответы на вопрос

Отвечает Елфутина Катя.

х (л) -количество кипятка, которое необходимо добавить ...

Составим уравнение: 4(л) *12(град. ) + х (л) *100(град. ) = (4+х) л*50(град.) .

Откуда: х=3,04 (л)