Визначте ккд спиртівки якщо для нагрівання 150г води від 15 °С до 75 °С було витрачено 4 г

спирту.... Потрібно дано,шо знайти і розвязок

Ответы на вопрос

Отвечает Иринка Иринка.
Дано:

c = 4200 Дж / кг * С 
m1 = 150 г = 0,15 кг 
m2 = 4 г = 0,004 кг 
q = 30000000 Дж / кг 
t1 = 15 C 
t2 = 75 C 

Найти:

η - ? 

Решение:

η = А полезная / А затраченная * 100 % 

η = c * m1 * ( t2 - t1 ) / q * m2 = 4200 * 0,15 * ( 75 - 15 ) / 30000000 * 0,004 = 4200 * 0,15 * 60 / 120000 = 37800 / 120000 = 0,315 * 100 = 31,5 %