Решите задачу по физике, 7 класс. 10б Динамометром рівномірно переміщують дерев'яний брус ок по

дерев'яній рейці. Жорсткість пружини 48 Н/м, маса бруска 120 г коефіцієнт тертя 0,3. Визначте видовження пружини.

Ответы на вопрос

Отвечает Вишневская Ксюша.
10×48=480

480÷120=4

4×0.3=1.2

ответ 1.2