На скільки змінеться швидкість прямолінійного руху якщо протягом 0.1хв він рухається з прискоренням

1.5м\с2

Ответы на вопрос

Отвечает Максимов Миша.
Дано  t=0,1 мин=6 c   а=1,5 м/с2  ΔV- ?

V= Vo+a*t
ΔV=V-Vo=а*t=1,5*6=9 м/с

Ответ ΔV=9 м/с