Довжина не розтярутої пружини 15 см. До пружини приклали силу 5 Н. І її довжина збільшилась до 17

см. Визначити жорсткість пружини ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шаварина Эля.

Ответ:

деформация х=17-15=2см=0.02м

тогда к=F/х= 5/0.02=250Н/м