Дріт завдовжки і площиною перерізу 3мм2 має опір 9ом яким є опір матеріалу з якого виготовлений дріт


Ответы на вопрос

Отвечает Тупиков Сергей.

Удельное сопротивление po=R*S/L= 9*3/? Ом*мм²/м

(нужна длина L, м)