Визначити зміну імпульсу 10-грамової кулі, яка, пробивши стіну, зменшила свою швидкість з 600 до

200 м/с

Ответы на вопрос

Отвечает Прилепина Даша.
Дано:                                 СИ
m = 10 г                          10·10⁻³ кг
V₁ = 600 м/с
V₂ = 200 м/с
__________
Δp - ?

Изменение импульса:
Δp = m·Δ(V) = m·(V₂ - V₁) 
Δp = 10·10⁻³·(200 - 600) = - 4 кг·м/с