Опір першого, другого, третього, четвертого провідника дорівнює 2 Ома, напруга 30 вольт. Знайти

спільний опір, струм, I¹,I²,I³,I⁴, та напругу U¹,U²,U³,U⁴

Ответы на вопрос

Отвечает Berikkojaev Damir.
При послідовному зєднанні провідників !!
Rзаг=4*2=8ом
за законом ома для ділянки кола  i-сила струму
 i1=i2=i3=i4=i=U/R=30/8 А
 U1=U2=U3=U4=30/4 В