Яку роботу виконав газ під час ізобарного розширення ,якщо за тиску 0,5МПа його об'єм збільшився на

0,04м³?

Ответы на вопрос

Отвечает Шевелёва Алёна.
Дано:                                  СИ
p = 0,5 МПа                  0.5·10⁶ Па
ΔV = 0,04 м³
_________________
А - ?

Поскольку давление постоянное, то работу найдем по формуле:
A = p·ΔV
A = 0,5·10⁶·0,04 = 20 000 Па    или    А = 20 кПа