Конденсатор зарядили до напруги 220В і з'єднали паралельно з незарядженим кондерсатором

електроємністю 5мФ. при цьому напруга зменшилась на 50В. Визначити його ємність

Ответы на вопрос

Отвечает Гоппе Ирина.
Дано:                             решение:
U1=220В                 с1=q/U1           
С2=5мФ                  q=c1*U1
дельтаU=-50            q1=c1( U1+дельта U)
найти: с1-?               q2=c2( U1+дельта U)
                                q=q1+q2=(c1+c2)*(u1+дельта U)
                                c1*u1=(c1+c2)*(U1+дельта U)
                                c1U1=c1u1+cu1+c1*дельтаU+C2*дельта U)
                                 c1=-c2(U1+дельта U)/дельта U)
                                 с1=-5мФ( 220-50/-50)=17мФ.
Ответ:17мФ.
Не уверена, что правильно, но как-то так) Фаррады не переводила.