За скільки часу електрична лампочка втрачає 200 Дж енергії, якщо вона розрахована на напругу 5 В та

силу струму 2 А?

Ответы на вопрос

Отвечает Судницын Никита.
A/t=P=U*I, t=200/5*2=20c