КУЛЯ рухається без тертя по похилій площі з кутом нахилу 30 градусів.З яким прискоренням рухається

куля?

Ответы на вопрос

Отвечает Салтыкова Алёна.

Ответ:

5 м/с²

Объяснение:

α=30    a=?

===

Уравнение сил в проекции на наклонную плоскость

m*g*sinα=m*a   (Fтр=0)

a=g*sinα=10*sin30=5 м/с²

=============================