У котушці з 2500 витками виникла ЕРС індукції 1кВ внаслідок рівномірної зміни магнітного потоку

через поверхню поперечного перерізу котушки. З якою швидкістю змінювався магнітний потік

Ответы на вопрос

Отвечает Зиятдинов Радмир.
E=N*вФ/dt
dФ/dt=E/N=1000/2500=0,4 Вб/с