Визначити модуль імпульсу снаряда масою 20 кг, що вилітає зі швидкістю 100 м/с. а) 80 кг·м/с; б)

120 кг·м/с; в) 2000 кг·м/с; г) 200 кг·м/с З розв'язанням , будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Вова.
Импульс тела p=m*V=20 кг*100 м/с=2000 кг*м/с.