маятник здійснює 4 повних коливання за 0,4 секунди .За який час маятник здійснюють16 повних коливань


Ответы на вопрос

Отвечает Литвиненко Света.
Дано:
n1=4           T=t/n
t1=0.4 c       T1=0.4/4=0.1 
n2=16           T1=T2=0.1
_______       t2=T2*n2
t2=?             t2=0.1*16=1.6 c