Знайдіть оптичну силу лінзи якщо фокуснавідстань дорівнює 50см Уменя К-Р спасите


Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Наталья.

F=0.5 м    D=?

===

D=1/F=1/0.5=2 дптр

=======================