ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!!!!!!!!! ДАЮ МАКСИМАЛЬНОЕ КОЛИЧЕСТВО БАЛОВ На одному зі скелястих островів

Дніпра можна бачити велику сферичну виїмку в гранітній скелі – «Козацьку миску». Легенда розповідає, що козаки використовували її для приготування вареників. Вони заповнювали виїмку дніпровською водою, а потім кидали у воду розпечені на вогні камені. Знайдіть, яку максимальну масу окропу (100 0С) можна отримати в такий мисці. Об’єм миски дорівнює 200 л, початкова температура води 20 0С, густина води 1000 кг/м3, питома теплоємність води 4200 Дж/(кг × К). Початкова температура каменів 420 0С, їхня густина 2100 кг/м3, питома теплоємність – 500 Дж/(кг ×0С).

Ответы на вопрос

Отвечает Сакалас Дим.

Q1=Q2

c(воды)*ро(воды)*V(воды)*(100-20)=с(кам)*ро(кам)*V(кам)*(420-100)

4200*1000*Vв*80=2100*500*(200-Vв)*320 I : 10^5; 42*80=21*5*32, т.к.

(42*10)*8=(21*5)*4*8, правая скобка в 4 раза меньше левой, но умножена на 4. На это число тоже надо уравнение разделить, тогда останется

Vв=200-Vв; 2Vв=200 литров; Vводы=100 литров.

Если не обращать внимания на числа, надеясь на калькуляторы и т.п., можно многое проглядеть. Числа - подсказки)))

Отвечает Савельева Ирина.
Q1=Q2
c1m1(t2-t1)=c2m2(t3-t2)
4200×ro(плотность)V1×80=500×ro2×V2×320
V=V1+V2
V2=V-V1
336000000×V1=336000000(V-V1) 336000000×V1+336000000V1=672×10^8
672×10^6×V1=672×10^8
V1=100литр
ответ 100литр