За 1.5 год катер долає відстань між двома пристанями ,що становить 18 км.за який час він подолає

зворотній шлях якщо швидкість течії 3 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Хатестова Юлия.

V = скорость

t = время

V = 18/1.5 = 12 км/час - скорость лодки + скорость течения

V лодки = 12 - 3 = 9 км/час - скорость лодки

V = 9 - 3 = 6 км/час - скорость лодки против течения

t = 18/6 = 3 км/час - время против течения

Ответ: за 3 часа