Тіло масою 2 кг тягнуть по гладкій горизонтальній поверхні за допомогою пружини жорсткістю 100 Н/м,

що лежить горизонтально і під час руху видовжилась на 1 см. З яким прискоренням рухаеться тіло? Даю 40 баллов! Помогите!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Гомбоев Чимит.
Дано:
m=2 кг
k = 100 Н/м
Δx = 1 см = 0,01 м
___________
а -?

Сила по закону Гука:
F = k·Δx = 100·0,01 = 1 Н
Ускорение:
a = F/m = 1/2 = 0,5 м/с²