Яка стала сила діяла на м'яч, якщо з 2 сімпульс м'яча змінився на 100 кг*м/с?


Ответы на вопрос

Отвечает Антоновский Артём.
Δt=2 c    Δp=100 кг*м/с    F=?
===
Δp=F*Δt
F=Δp/Δt=100/2=50 H
=====================