Тіло масою 500г кинули вертикально вгору зі швидкістю 20м/с. Знайти енергію кінетичну і

потенціальну на висоті 10м

Ответы на вопрос

Отвечает Булавин Максим.
Ек=mV²/2=0.5 кг*400м²/с² / 2=100 Дж
Eп=mgh=0,5 кг*10м/с²*10м=50 Дж